Regionalne Muzeum Cebularza

poznaj tradycję Lubelszczyzny

 

 

Państwa bezpieczeństwa oraz aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19, podczas wizyty w muzeum prosimy o zakrywanie ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego. Przed wejściem do muzeum należy zdezynfekować ręce płynem lub żelem do dezynfekcji oraz zaopatrzyć się w rękawice jednorazowe. 

 

Grupy zorganizowane

Od poniedziałku do niedzieli po wcześniejszej rezerwacji.
Dla grup można ustalić dowolne godziny pokazu jeśli pozwoli na to aktualny grafik.

Osoby indywidualne
Od wtorku do niedzieli, zalecana jest rezerwacja miejsc. O
soby indywidualne mogą dołączyć do rezerwacji grupowych, po wcześniejszej rezerwacji.Osoby bez rezerwacji mogę uczestniczyć w zajęciach, jeśli będą dostępne miejsca, ponieważ jest ograniczona liczba miejsc ze względu na zagrożeie epidemiologiczne.

Pokazy w języku angielskim
Organizujemy spotkania w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Godziny rozpoczęcia pokazów:

Grupy zorganizowane
poniedziałek - niedzela: 9:30, 11:00, 12:30, 14:30, 16:00 - po wcześniejszej rezerwacji 

Osoby indywidualne
wtorek - niedziela: 12:30*, 14:30, 16:00

 * wtorki i piątki warsztaty w ramach Lato w Mieście 2020. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

 

Jak dokonać rezerwacji:

- e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (niezbędne dane: liczba uczestników i opiekunów, termin, godzina, numer telefonu
  do kontaktu w sprawie realizacji rezerwacji)
- telefon (tel. 690 199 160, 697 146 114)

Cennik: 
0 zł - dzieci do 3 lat (nie dotyczy rezerwacji grupowych)
14 zł/osobę - bilet rodziny (dla rodzin czteroosobowych i więcej)
15 zł/osobę - bilet ulgowy (dla uczniów, studentów do 26 roku życia, emerytów)
17 zł/osobę - bilet normalny
17 zł/osobę - bilet na pokaz w języku angielskim

- honorujemy Ogólnopolską Kartę Seniora - bilet ulgowy

- za darmo - z kartą turysty

Karta turysty

Czas pokazu:
ok. 60
minut

W Regionalnym Muzeum Cebularza można zakupić cebularze lubelskie oraz pamiątki tematyczne.

Regulamin
Uczestnicy
pokazów zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu Regionalnego Muzeum Cebularza.


W związku z wejściem w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że dane, które nam Państwo podajecie przy dokonywaniu rezerwacji w Regionalnym Muzeum Cebularza są przetwarzane wyłącznie na potrzeby realizacji rezerwacji, pokazów i projektów, w których Regionalne Muzeum Cebularza bierze udział. Podawane dane nie są udostępniane osobom nieupoważnionym i dokładamy wszelkich starań, aby były one bezpieczne. Administratorem danych jest Regionalne Muzeum Cebularza z siedzibą na ul Szewskiej 4, 20-086 Lublin, NIP: 538-155-30-16.

Szanowni Państwo,
w związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), Regionalne Muzeum Cebularza ul. Szewska 4, 20-086 Lublin, NIP: 538-155-30-16 niniejszym informuje o zasadach przetwarzania Pani/Pana
danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.
Administratorem danych jest Regionalne Muzeum Cebularza  ul. Szewska 4, 20-086 Lublin.  Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania ewentualnie w celu realizacji celów związanych z zawarciem umów związanych z organizacją pokazów, zawarciem umów, których stroną jest  osoba której dane dotyczą; ewentualnie gdy przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Poza tym, dane osobowe mogą być przetwarzane w również w przypadku gdy wyrazicie Państwo na to zgodę. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez  okres prowadzenia korespondencji; wykonywania umowy; organizacji  pokazów  w pozostałym zakresie dane będą przechowywane przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: muzeum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Regionalne Muzeum Cebularza, ul. Szewska 4, 20-086 Lublin. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego  tj. PUODO w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy u.o.d.o. i przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.