Regionalne Muzeum Cebularza

poznaj tradycję Lubelszczyzny

 

W dniach od 30 kwietnia do 5 maja pokazy odbywają się o godzinach: 12.30, 14.30, 16.00 (sezon Lublin).

3 maja na godz. 12.30 i 14.30  - brak wolnych miejsc

 Grupy zorganizowane

Od poniedziałku do soboty po wcześniejszej rezerwacji.
Dla grup można ustalić dowolne godziny pokazu jeśli pozwoli na to aktualny grafik.

Osoby indywidualne
W soboty zapraszamy osoby indywidualne, nie wymagana jest rezerwacja.
Od poniedziałku do piątku istnieje możliwość dołączania osób indywidualnych do grup, jeśli w grafiku widnieje rezerwacja.

Pokazy w języku angielskim
Organizujemy spotkania w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Godziny rozpoczęcia pokazów:
poniedziałek - piątek: 9:45, 11:00, 12:30, 14:30, 16:00
sobota* :  12:30, 14.30, 16.00

niedziela: zamknięte
* w soboty nie jest wymagana rezerwacja dla osób indywidualnych

Jak dokonać rezerwacji:

- e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (niezbędne dane: liczba uczestników i opiekunów, termin, godzina, numer telefonu
  do kontaktu w sprawie realizacji rezerwacji)
- telefon (tel. 690 199 160, 697 146 114)

Cennik: 
0 zł - dzieci do 3 lat
12 zł/osobę - bilet rodziny (dla rodzin czteroosobowych i więcej)
14 zł/osobę - bilet ulgowy (dla uczniów, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów)
16 zł/osobę - bilet normalny

- honorujemy Ogólnopolską Kartę Seniora - bilet ulgowy

- 20% - z kartą turysty

Karta turysty

Czas pokazu:
ok. 60
minut

W Regionalnym Muzeum Cebularza można zakupić cebularze lubelskie oraz pamiątki tematyczne.

Regulamin
Uczestnicy
pokazów zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu Regionalnego Muzeum Cebularza.

 

SL19 poziom

 

Sezon Lublin 2019

Lublin. Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej

Zapraszamy na bezpłatne pokazy w ramach akcji Sezon Lublin 2019. Zapisy na wybrane pokazy w ramach Sezonu Lublin 2019 uruchomione zostaną za pośrednictwem strony www.sezon.lublin.eu w dwóch terminach: 16 i 23 kwietnia 2019r.

Zapisy stacjonarne prowadzone są od 16 kwietnia 2019r. w Biurze Obsługi Sezonu Lublin (Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Lublinie, ul. Jezuicka 1/3).

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Jedna osoba może uczestniczyć maksymalnie w dwóch imprezach po dokonaniu wcześniejszej rejestracji.

SL logo

 

 

Szanowni Państwo,
w związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), Regionalne Muzeum Cebularza ul. Szewska 4, 20-086 Lublin, NIP: 538-155-30-16 niniejszym informuje o zasadach przetwarzania Pani/Pana
danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.
Administratorem danych jest Regionalne Muzeum Cebularza  ul. Szewska 4, 20-086 Lublin.  Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania ewentualnie w celu realizacji celów związanych z zawarciem umów związanych z organizacją pokazów, zawarciem umów, których stroną jest  osoba której dane dotyczą; ewentualnie gdy przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Poza tym, dane osobowe mogą być przetwarzane w również w przypadku gdy wyrazicie Państwo na to zgodę. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez  okres prowadzenia korespondencji; wykonywania umowy; organizacji  pokazów  w pozostałym zakresie dane będą przechowywane przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: muzeum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Regionalne Muzeum Cebularza, ul. Szewska 4, 20-086 Lublin. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego  tj. PUODO w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy u.o.d.o. i przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.