Regionalne Muzeum Cebularza

poznaj tradycję Lubelszczyzny

 W okresie wakacyjnym osoby indywidualne zapraszamy codziennie o godzinach 12:30, 14:30, 16:00. Jeżeli jest taka możliwość to można ustalić inne godziny wejść telefonicznie.

Zalecana rezerwacja miejsc.

Serdecznie zapraszamy.

 

Osoby indywidualne

poniedziałek-piątek: 12:30, 14:30, 16:00 - wymagana rezerwacja,

sobota-niedziela: 12:30, 14:30, 16:00 - zalecana rezerwacja (osoby bez rezerwacji mogę uczestniczyć w zajęciach, jeśli będą dostępne miejsca na daną godzinę)


 Grupy zorganizowane
poniedziałek - niedziela: 9:30, 11:00, 12:30, 14:30, 16:00 - obowiązuje rezerwacja miejsc

Dla grup można ustalić dowolne godziny pokazu jeśli pozwoli na to aktualny grafik.

 

Pokazy w języku angielskim

Organizujemy spotkania w języku angielskim po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

 

 Jak dokonać rezerwacji:

- e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (niezbędne dane: liczba uczestników i opiekunów, termin, godzina, numer telefonu
  do kontaktu w sprawie realizacji rezerwacji)
- tel. 690 199 160, 697 146 114 w godzinach od 10.00 do 16.00

Cennik: 
0 zł - dzieci do 3 lat (nie dotyczy rezerwacji grupowych)
29 zł/osobę - bilet ulgowy (dla uczniów, studentów do 26 roku życia, emerytów)
31 zł/osobę - bilet normalny
35 zł/osobę - bilet na pokaz w języku angielskim

- honorujemy Ogólnopolską Kartę Seniora - bilet ulgowy

 Obecny cennik obowiązuje do 31 sierpnia 2024 roku

Czas pokazu:

ok. 60 minut
W Regionalnym Muzeum Cebularza można zakupić cebularze lubelskie oraz pamiątki tematyczne.

 

Sezon Lublin 2022

SL22 Plakat A3

 

Regulamin
Uczestnicy
pokazów zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania regulaminu Regionalnego Muzeum Cebularza.


W związku z wejściem w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że dane, które nam Państwo podajecie przy dokonywaniu rezerwacji w Regionalnym Muzeum Cebularza są przetwarzane wyłącznie na potrzeby realizacji rezerwacji, pokazów i projektów, w których Regionalne Muzeum Cebularza bierze udział. Podawane dane nie są udostępniane osobom nieupoważnionym i dokładamy wszelkich starań, aby były one bezpieczne. Administratorem danych jest Regionalne Muzeum Cebularza z siedzibą na ul Szewskiej 4, 20-086 Lublin, NIP: 538-155-30-16.

Szanowni Państwo,
w związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), Regionalne Muzeum Cebularza ul. Szewska 4, 20-086 Lublin, NIP: 538-155-30-16 niniejszym informuje o zasadach przetwarzania Pani/Pana
danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.
Administratorem danych jest Regionalne Muzeum Cebularza  ul. Szewska 4, 20-086 Lublin.  Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania ewentualnie w celu realizacji celów związanych z zawarciem umów związanych z organizacją pokazów, zawarciem umów, których stroną jest  osoba której dane dotyczą; ewentualnie gdy przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora. Poza tym, dane osobowe mogą być przetwarzane w również w przypadku gdy wyrazicie Państwo na to zgodę. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez  okres prowadzenia korespondencji; wykonywania umowy; organizacji  pokazów  w pozostałym zakresie dane będą przechowywane przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: muzeum Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres Regionalne Muzeum Cebularza, ul. Szewska 4, 20-086 Lublin. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego  tj. PUODO w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy u.o.d.o. i przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.